Δευτέρα, 23 Σεπτεμβρίου, 2024

𝝖𝝙𝝞𝝖𝝢𝝤𝝜𝝩𝝖 𝝥𝝦𝝖𝝘𝝡𝝖𝝩𝝖 𝝨𝝩𝝜 𝝨𝝟𝝮𝝩𝝞𝝖❗ 𝝩𝝞 𝝚𝝗𝝖𝝠𝝚 𝝤 𝝖𝝢𝝖𝝥𝝠𝝜𝝦𝝮𝝡𝝖𝝩𝝞𝝟𝝤𝝨 𝝩𝝚𝝦𝝡𝝖𝝩𝝤𝝫𝝪𝝠𝝖𝝟𝝖𝝨 𝝩𝝜𝝨 𝝖𝝦𝝡𝝥𝝦𝝤𝝤𝝪𝝝;;;;

Date:

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Απίστευτα πράγματα γίνονται στη Σκωτία! Στη 2η κατηγορία, η πρωτοπόρος Ρέιθ Ρόβερς αντιμετώπιζε την Αρμπρόουθ, που παλεύει για την παραμονή. Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν με 2-0 και το κακό δεν άργησε να… τριτώσει για τους φιλοξενούμενους, που στο 60′ ξέμειναν από επιλογές λόγω τραυματισμών.
😱 Ε και; Σε μια κίνηση… απελπισίας, στον αγώνα πέρασε ο 31χρονος αναπληρωματικός γκλοκίπερ της ομάδας, Αλασντάιρ Άνταμς, ΣΕ ΘΕΣΗ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΥ και έβαλε… ΑΥΤΟ!
👏 Το ασύλληπτο γκολ που πέτυχε άλλαξε όλη την ψυχολογία της Αρμπρόουθ, το 2-1 (76′) έγινε μέσα σε πέντε λεπτά 2-2 (81′) και ο Άνταμς έδωσε έναν υπερπολύτιμο βαθμό στην ομάδα του!
spot_img

ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ! ΜΗΝ ΤΟ ΧΑΣΕΤΕ!

Εγγραφείτε στο Newsletter

- Μείνετε ενημερωμένοι με τα τελευταία νέα
- Δεν θα ξαναχάσετε ποτε μια σημαντική είδηση

Δεν στέλνουμε spam! Διαβάστε την [link]πολιτική απορρήτου[/link] μας για περισσότερες λεπτομέρειες.